מזכרות בטעם
הבוטיק היוקרתי לאירוע שלך...  050-4151445 או 08-6820996  

משלוח

רכישת מוצרים מתבצעת באחת מאפשרויות הבאות:

- הגעה לחנות (לאלו המגיעים מחוץ לעיר עדיף לתאם את מועד ההגעה).

- רכישת מוצרים דרך טלפונית.

אופן התשלום:

- כרטיס אשראי ניתן לחלק עד 3 תשלומים ללא ריבית או 10 תשלומים בקרדיט.
- במזומן או בהעברה בנקאית (בהזמנות טלפוניות).

משלוחים בארץ:

- דרך דואר שליחים של דואר ישראל- את החבילה מקבלים עם שליח עד הבית תוך 3 ימי עסקים. בכל שאלה ובירורים אודות המשלוח ניתן לקבל באתר חברת הדואר. עלות המשלוח הוא 60 ₪

- החנות מזכרות בטעם, עושה כל שביכולתה כדי שהמוצר יצא בתאריך שנקבע ע"י הלקוח, באריזה טובה ובטוחה ותגיע בשלום בע"ה לכתובת הלקוח.
- במקרה של גניבה או אובדן המשלוח, אין החנות נושאת באחריות, כל הפניות למציאת המשלוח והפיצוי, ניתן להפנות לחברת - דואר ישראל, בצירוף מסמך המשלוח, שאותו ניתן לקבל מחנות מזכרות בטעם.

- מוצרים הבאים בעטיפות צלופן או אריזות לא שגרתיות כגון: סלסלה מעוצבת עם מוצרים בתוך ועטופה ומקושטת- ניתנים לשליחה ע"י משלוחנים פרטיים, במחיר ספיישל בהספקה לרוב חלקי בארץ, בתאום עם החנות.
 

 

משלוחים לחו"ל:

- דרך דואר ישראל – במשלוח אקספרס תוך שלושה ימים- שבוע.

​- אחריות המשלוח הוא תחת חברת - דואר ישראל. ואין כל אחריות מצד החנות למשלוח. יחד עם זאת, אנחנו משקיעים את מירב מאמצינו, כדי שהמשלוח יצא בתאריך שנקבע ע"י הלקוח, באריזה בטוחה ובכיתוב מדוייק שנכתב ע"י הלקוח ומודפס על האריזה אצלנו.

- התשלום עבור המשלוח נקבע רק לאחר אריזת המוצרים בקרטונים ושקילתם, את התשלום עבור המשלוח ניתן לשלם רק בהעברה בנקאית ולא בכ. אשראי.

בכל שאלה פנו אלינו בטלפון או בהשארת הודעה למייל.

להזמנות 050-4151445 או 08-6820996
כתובת החנות: רח' הכלנית 16 אשדוד (מאחורי מרכז כלניות)
נא לתאם לפני הגעה!

 

נ
לייבסיטי - בניית אתרים