מזכרות בטעם
הבוטיק היוקרתי לאירוע שלך...  050-4151445 או 08-6820996  

מזכרות לבר מצווה

הגענו לרגעים המאושרים הקטן - גדל, והגיע לגיל המצוות

אז איזה אירועים צפויים בבר מצווה?
מה חוגגים ומה מחלקים בבר מצווה?
​איזה מזכרות לבר מצווה מומלצות ואיזה פחות?

​1. עליה לתורה
שבה הילד שהגיע לגיל הבר מצווה עולה לתורה ביום שני או חמישי - אלה שני ימים שבהם מוציאים את ספר התורה  והחתן בר מצווה קורא בתורה קטע מתוך הפרשה לאחר שלמד לקרוא עם טעמים. וכן ביום זה, הילד - בר המצווה מניח תפילין בפעם הראשונה ומתעטף בטלית. את סדר הדברים והמסורת לבר מצווה צריך לברר לפני כן, שכל עדה ומנהגיה. ביום זה ההורים שמחתם רבה, נוהגים להזמין ביום זה של עליה לתורה,את המשפחה לבית הכנסת בזמן שהילד עולה לתורה, נהוג לחלק לילדי ביה"כ סוכריות. בימינו, המשפחות שבאות לביה"כ עליה לתורה בר מצווה - לא תמיד מגיעות מוכנות וראויות להיכנס למקום קדוש, על כן נהגו לחלק מטפחות\ צעיפים לנשים וכיפות לגברים.
​יש שעורכים את כל הטקס של עליה לתורה בכותל. להלן דוגמאות של מזכרות לעליה לתורה-

 
. אירוע בר מצווה
​בד"כ זהו אירוע האולם, שבה הורי הילד רוצים לחלוק את שמחתם עם מכריהם ומשפחתם המורחבת. ערב זה - סעודת מצווה וראוי לכבד רבנים שיבואו ויכבדו את האירוע בדברי תורה, ובזה לתת לילד בר מצווה ברכה לתחילת דרכו כבוגר. ראוי ורצוי כמובן, שהילד יאמר דרשה בבר מצווה, ובכך ניכר בגרותו. את הדרשה רצוי להכין לפני כן, ולהקריא אותה לכל הקהל. בערב זה מחלקים מזכרות המסמלות את בר מצווה, כגון קופסאות בצורת תפילין או סוכריות ספר תורה ועוד...-

 
3. שבת חתן- בר מצווה
​זהו אירוע שבו חתן בר מצווה עולה לתורה בשבת בביה"כ וקורא בתורה. ומכוון שהמשפחה רוצה להיות נוכחת בעת קריאת החתן בר מצווה בתורה נהגו להזמין את המשפחה לסעודת שבת.
​היום השתדרגנו, והרבה משפחות בעלי שמחת בר מצווה, מעדיפות לסגור שבת במלון או בית הארחה למשפחה וקרוביה, יש שיעדיפו לעשות סעודה או סעודות בחדר אוכל של ביה"כ כדי להשאר עם קהל המתפללים הקבוע שאליו רגילים בני הבית, ויש גם שמתאפשר להם הכנסת אורחים בבית כשהתפילות הם בביה"כ הקבוע שאליו רגילים להגיע. כך או כך העיקר שיהיה בשמחות! 
​אצלנו תוכלו למצוא מזכרות לשבת חתן וערכות לחדרים למשפחות ברמה יוקרתית ומאפיינת את סגנון האירוע, להלן דוגמאות:
​בר מצווה זה דבר ייחודי וחווים אותו פעם אחד בחיים, חשוב לתת לילד בר המצווה את החוויה של פעם בחיים, חשוב גם לכבד את האורחים כראוי שיזכרו את האירוע שלכם - כאירוע של פעם בחיים. מבחינה כלכלית כדאי לתת את המזכרות לבר מצווה בעליה לתורה שבה, באים האורחים בכמות יותר גדולה משל שבת חתן אך יותר מצומצמת מאירוע עצמו, אגב, ישנו טרנד חדש לא לעשות אירוע ערב אלא אירוע בר מצווה- עליה לתורה ולכן בה נותנים את רוב המזכרות ובה מחלקים מזכרות לבר מצווה.
​יש כאלה שיסתפקו במזכרת לבר מצווה אחת לכל אורח, ויש שאוהבים לתת בלי סוף מזכרות לבר מצווה, זה תלוי באופי הזוג ובעדה שזהו נוהג העדה. וכמובן תחרות גדולה בין החברים והמשפחה מי מביא מזכרת לבר מצווה יותר מושקעת ומרשימה, ולכן אנחנו כאן מזכרות בטעם, כדי להגשים לכם את החלומות והרעיונות, כשמצידכם אתם מזמינים, קובעים תאריך לאיסוף ההזמנה, והכל מוכן.
מזכרות לבר מצווה זו המומחיות שלנו,
​בשמחות שלכם,
מזכרות בטעם.

להזמנות 050-4151445 או 08-6820996
כתובת החנות: רח' הכלנית 16 אשדוד (מאחורי מרכז כלניות)
נא לתאם לפני הגעה!

 

נ
לייבסיטי - בניית אתרים