מזכרות


האם נכסה את ההוצאות של החתונה? אלה שאלות שמטרידות את כל הזוגות שעומדות רגע לפני החתונה...

קרא עוד

היום מזכרות זה חלק בלתי נפרד מהאירוע, יש מושקעים יותר ויש מושקעים פחות ... אך, כל אירוע מתחיל או מסתיים בחלוקה של מזכרת מעניינת ואם נלך אחורה בשנים נראה שזו לא תופעה חדשה או אופנה שנכנסה אלינו, רק שפעם בעלי השמחה היו מכינים בעצמם את המזכרת , פחות דיגיטלית, פחות מעוצבת, אך משהו סמלי שמביע אות הכרה לאורח תמיד היה. עם השנים כמו בכל דבר אחר השתכלל גם התחום הזה ונהפך לחלק בלתי נפרד של ההזמנה. עתה ננסה לכוון אתכם, מתוך ניסיון של שנים בתחום המזכרות לאירועים, איך ומה לעשות קודם ההחלטה

קרא עוד

השמחה הגיעה אליכם הביתה? רוצים לפנק את האורחים שלכם ולא אוחזים ראש ממה להתחיל ואיפה לסיים? אז בואן יחד נעשה סדר, אני מעצבת שנים בתחום האירועים והיכרתי הרבה סגנונות של אירוח, של האורחים ושל המארחים. כמובן לפני כל זה צריך לרכז ולהחליט היכן מתקיימות הסעודות? כמה סעודות אתם עורכים? לכמה מוזמנים אתם ערוכים? היכן האורחים נמצאים והיכן הם לנים? כיום נפוץ האירוח בבתי מלון אך זו כבר החלטתכם... לאחר כל ההתלבטויות, אפשר להמשיך הלאה- אני מחלקת את השבת חתן לכמה חלקים וכל אחד יבחר במה עליו להשקיע:

קרא עוד

הגענו לרגעים המאושרים הקטן - גדל, והגיע לגיל המצוות אז איזה אירועים צפויים בבר מצווה? מה חוגגים ומה מחלקים בבר מצווה? ​איזה מזכרות לבר מצווה מומלצות ואיזה פחות?

קרא עוד