עליה לתורה של בר מצווה בכותל זה טקס מאוד מרגש שדורש התארגנות מצד המזמינים ואחדות מצד המוזמנים. איך לעשות את זה נכון? במה להשקיע? איך להזמין את האורחים נכון? האם נהוג לקבל כסף מהאורחים או מהמוזמנים? איזה מזכרת לתת לאורחים בכותל? האם לחלק את המזכרות בכותל או במקום הסעודה? מהם העלויות? וכמה ראוי להשקיע? 

אנחנו במזכרות בטעם, מתמחים במזכרות לאורחים שאותם מחלקים בעליה לתורה בר מצווה בכותל, עם ניסיון של שנים בתחום זה, אנחנו בנינו ערכות שונות בכמה רמות שנבנו מתוך מחשבה, מתוך בקשות של הלקוחות שלנו, המזכרות נחלקות לשני תחומים-

מזכרות מתוקות- כלומר מזכרות שאותם מחלקים לאורחים שהם עשויים מכל מיני קופסאות, שקיות והן ממולאות בסוכריות או שוקולדים ואותם מחלקים בכותל או בתום הארוחה.


ויש את המזכרות הערכיות שנשארות כמתנה ומזכרת מהאירוע.

מזכרות שמחלקים בעליה לתורה של בר מצווה בכותל הן: כיפות, מטפחות ראש, ערכות לנשים המכילות הדלקת נרות ממותגות או ערכות לגברים המכילות כיפה בשילוב זמירות שבת או כוס קידוש או ערכת הבדלה. אנחנו, במזכרות בטעם, מתמחים שהערכות יצאו מרשימות, עשירות במראה ובתוכן, ובתקציב שמתאים לכל כיס. 

את המזכרות לבר מצווה כדאי לחלק בכותל לפני התפילה ובכך זוכים שישתמשו במוצרים שהענקתם לאורחים- כיפות ממותגות, מטפחות או צעיפים לבנים, תהילים ממותגים ועוד כל מיני רעיונות שאותם תוכלו בכיף לשאול ולהתייעץ. 

אז שיהיה לכולנו רק בשמחות!

מזכרות בטעם.